Рассадін Віктор Сергійович (вільна боротьба): біографія, спортивні досягнення

Спортивна кар’єра і досягнення

Вперше Віктор Рассадін виступив на дорослому чемпіонаті Росії в 2014 році. Він проходив в Якутську. Хлопець посів третє місце. На нього звернули увагу і глядачі, і професіонали, відзначивши його атакуючий стиль боротьби. Хлопцеві пророкували майбутнє зірки спорту.

Через два роки, Віктор, який за цей час змужнів і зміцнів, в неолимпийском вазі до 61 кілограма виступив на передолімпійському чемпіонаті Росії і зайняв друге місце. У цьому ж сезоні російський борець завоював золото на чемпіонатах країни та світу серед студентів.

У 2017-му він воював на міжнародних змаганнях Голден гран-прі «Іван Яригін», де став третім. Він програв у етапі півфіналу Ахмеду Чакаеву, який і став згодом переможцем змагань.

Виступаючи на чемпіонаті Росії в Назрані, Віктор зустрівся у фіналі зі своїм давнім суперником Гаджимурадом Рашидовым. Рассадін впевнено вів поєдинок з рахунком 3:1, але на останніх миттєвостях прикро поступився супротивникові два очки, закінчивши бій з рівним рахунком. Віктор програв, поступившись перемогу за останнім дії опонента.

У тому ж році Рассадін знову став срібним призером чемпіонату Росії, завоював золото на Кубку європейських націй. Крім того, він двічі ставав володарем золота на Міжнародному турнірі ім. Д. П. Коркіна – в 2017 і 2018 роках.

На сьогоднішній день Віктор Рассадін є номером один у команді республіки. Він носить звання капітана збірної. На самому початку кар’єри на міжнародних змаганнях спортсмену перед виходом на килим завжди допомагав Віктор Лебедєв. Рассадін і сьогодні згадує про це з почуттям вдячності.

Зараз він також допомагає молодим спортсменам, прагне підтримати, передати свій досвід. Віктор дає їм поради, навчає відповідально дотримуватися спортивний режим і стежити за своєю поведінкою.

Вже тривалий час Віктор є членом збірної команди з вільної боротьби Росії.