Рассадін Віктор Сергійович (вільна боротьба): біографія, спортивні досягнення

Віктор Сергійович Рассадін – борець вільного стилю. Є призером чемпіонатів Росії та Кубків світу. Володар «золота» Кубка європейських націй. З 2016 року має звання майстра спорту міжнародного класу Росії. Є членом збірної команди Якутії з вільної боротьби.

Біографія

Віктор Рассадін з’явився на світ 7 листопада 1993 року в місті Среднеколымске Республіки Саха в Якутії, де мешкав до семи років. У віці шести років хлопчик втратив батька, який загинув під час пожежі. Мати важко переживала втрату коханої людини і незабаром теж померла. Вихованням Віктора і його молодшого брата Саші зайнялася бабуся Тетяна Володимирівна Шаріна.

Майбутній чемпіон з дитячих років займався боксом. Віктор досяг деяких успіхів у цьому виді спорту. Він став срібним призером республіканського турніру в Якутії. Хлопчик любив займатися спортом і був учасником різних змагань, естафет, грав у футбол. Побачивши, що брат Саша, який молодший на два роки, захопився боротьбою, Віктор і сам вирішив спробувати свої сили в цьому напрямку. Як показали подальші події, він не помилився.