Світлана Соколовська та її учні

Співпраця з Олександром Самариным

На сьогоднішній момент цей спортсмен є самим титулованим в групі Світлани. Разом вони працюють з 2014 року. Співпраця їх почалось дуже успішно: на етапах юніорського Гран-прі Олександр став бронзовим та срібним призером відповідно. На дебютних дорослих змаганнях Самарін також виступив добре – зайняв друге місце на Ice Challenge. Під керівництвом Світлани Володимирівни він розучив складний багатооборотний стрибок – четверний тулуп. Результат не змусив себе чекати: все ще виступаючи на юніорському рівні, Олександр виграв два етапи Гран-прі та посів друге місце на чемпіонаті Росії серед юнаків, що дозволило йому представляти країну вже на світовій першості. Там він успішно виконав коротку програму і отримав малу срібну медаль, яка стала першою нагородою учня Світлани на такому високому рівні. У сезоні 2016-2017 Соколовська призвела Самаріна до перемог на двох етапах юніорського Гран-прі і сріблу фіналу серії. На чемпіонаті країни він вже змагався з дорослими спортсменами, зайняв Олександр високе друге місце. Так як вік спортсмена вже дозволяв йому брати участь у Чемпіонаті Європи, він виступив і на цьому турнірі, посівши восьме місце. Прийнявши участь у юніорському чемпіонаті світу, Олександр завоював бронзову медаль.