Гонщиця Даніка Патрік: біографія та спортивні досягнення

Гоночна кар’єра Даник Патрік

Дівчина почала захоплюватися автомобілями ще в дитинстві. У 1992, коли їй було 10 років, вона брала участь в гонках на картингах. У таких змаганнях вона досягла двох перемог. Коли Патрік виповнилося 16 років, щоб розвиватися в спорті, дівчина переїхала до Великобританії. У місті Мілтон-Кінс вона брала участь у місцевих змаганнях. На них Даніка познайомилася зі світовими зірками Формули-1. Беручи участь в одному з фестивалів, вона завоювала друге місце. Патрік стала першою жінкою-гонщицею, яка добилася таких результатів. Подальша кар’єра дівчини виглядала так:

• Перемоги почали приносити їй спонсорів. У 2002 році Даніка підписує співпрацю з командою Rahal. Це відбулося в Північній Америці. Вона бере участь у двох змаганнях. За два сезони дівчина займає третє місце в перегонах. Завдяки цьому Данику переводять в команду IRL.
  • Займає четверте місце на Indy 500. Така позиція стала рекордною для дівчат-гонщиці. В середині фестивалю вона була на першому місці. Однак на піт-стопі автомобіль заглох, з-за чого Даніка фінішувала четвертою. Це принесло дівчині дуже багато популярності.
  • У 2005 році стає переможцем безлічі кваліфікацій. Разом з цим вона отримує першу поул-позицію. За підсумками змагань вона закінчує сезон на 12 місці. Крім цього, вона виграла титул найкращого новачка.

Завдяки участі в гонках дівчину помітили дуже багато спонсорів і партнерів. У 2005 році вона навіть з’явилася на обкладинці спортивного журналу. Дівчина стала першим гонщиком, який отримав право на це. Американка знімалася в рекламі і з’являлася в музичних кліпах. Її запрошували брати участь у ток-шоу на телебаченні.